Інформація

Якщо не працює відео на сайті - перейдіть за посиланням:

https://youtu.be/UR6zoZxdoHY


qr


НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ
ДВНЗ «УНІВЕРСИТЕТ МЕНЕДЖМЕНТУ ОСВІТИ»
ЦЕНТРАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ
КАФЕДРА ФІЛОСОФІЇ І ОСВІТИ ДОРОСЛИХ ЦІПО
ВІРТУАЛЬНА КАФЕДРА АНРАГОГІКИ ЦІПО
НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР М. ЛЬВОВА

 Для реалізаторів освітніх змін і тих, хто цікавиться проблемами професійного розвитку педагога Нової української школи в умовах формальної і неформальної освіти,
науковців і практиків, тренерів і координаторів НУШ, працівників методичних служб усіх рівнів, керівників закладів ЗСО, учасників ОТГ!

Шановні колеги!
запрошуємо вас до участі у
всеукраїнському освітньому коворкінгу
з онлайн-трансляцією
«ЧЕК-ЛИСТ КЛЮЧОВИХ КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ
ПЕДАГОГА НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ ДЛЯ ФОРМАЛЬНОЇ І НЕФОРМАЛЬНОЇ ОСВІТИ» ,
який відбудеться
09 квітня 2019 року з 11.00 до 13.00
Київ - Львів

Ініціатор та організатор освітнього коворкінгу: кафедра філософії і освіти дорослих Центрального інституту післядипломної освіти ДВНЗ«Університет менеджменту освіти» НАПН України.
АКТУАЛІЗУЄМО: на основі існуючих ресурсів новий погляд на проблему; навички і компетентності педагога НУШ; мовну тенденцію модернізації вітчизняної освіти; ключові компетентності й компетенції; наступність і послідовність в освітньому процесі; особистісну готовність педагога до впровадження інновацій та ін.
СПІВДІЄМО: гнучка організіція робочого простору учасників, елементи майстер-класів, мозковий штурм, робота в групах, диспут, думки експертів, відео-чат, онлайн-трансляція, телеміст, чек-листи розвитку ключових компетентностей для формальної і неформальної освіти та ін.

За участю:

  • Тамари Сорочан – одного із розробників Типової освітньої програми організації і проведення підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладами післядипломної педагогічної освіти, директора ЦІПО, доктора педагогічних наук, професора;
  • Вікторії Сидоренко, Тетяни Кравчинської – тренерів Нової української школи;
  • Ольги Просіної – одного із розробників Державного стандарту, учасниці проекту «Нова українська школа – 2»;
  • Марини Скрипник, Ярослави Швень, Андрія Єрмоленка, Марини Ілляхової, Олексія Самойленка, Любові Панченко, Вікторії Левченко, Марини Фарухшиної, Світлани Жуковської – науково-педагогічних працівників кафедри філософії і освіти дорослих ЦІПО;
  • науково-педагогічних працівників ОІППО;
  • методичних служб усіх рівнів;
  • слухачів курсів підвищення кваліфікації.

До освітнього коворкінгу передбачено вихід тематичного випуску Всеукраїнського журналу «Методист», Е-програму заходу.
Онлайн-трансляція заходу відбуватиметься на сайті Віртуальної кафедри андрагогіки ЦІПО  (ppo.mk.ua. Розділ_Коворкінг)).

Реєстрація учасників буде проходити з 21.03 по 08.04.2019 у Віртуальній кафедрі андрагогіки ЦІПО (ppo.mk.ua. Розділ_Коворкінг):
https://goo.gl/forms/4V0fHJBgB1ZIj9SY2

Організаційний внесок за участь в освітньому коворкінгу становить 70 грн. (включає Е-програму коворкінгу; код доступу до матеріалів-презентацій спікерів заходу на сервері; сертифікат учасника із зазначенням кількості ЕКТС-кредитів).

Переказ оргвнеску здійснюється через ПРИВАТБАНК, поповнення рахунку «Переказ особистих коштів ПІБ учасника» на картку 5168742700473626 (Єрмоленко Андрій Борисович) із вказівкою ПІБ учасника. Сканкопію квитанції про оплату участі в круглому столі надсилати на andragog.vka@gmail.com.

Ключові матеріали будуть розміщено на сайті Віртуальної кафедри андрагогіки ЦІПО (ppo.mk.ua. Розділ_Конференція), в Електронній бібліотеці НАПНУ (Центральний інститут післядипломної освіти_ресурс кафедри філософії і освіти дорослих).

ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ І ВСЕБІЧНОГО ДІАЛОГУ

АДРЕСА ПРОВЕДЕННЯ ЗАХОДУ:

ДВНЗ «Університет менеджменту освіти»,
м. Київ, 04053, вул. Січових стрільців, буд. 52-А, корп. 3, зала засідань

КОНТАКТНІ ТЕЛЕФОНИ: 097-622-99-41 (Олена Олександрівна)

095-55-45-590 (Андрій Борисович)


Остання зміна: вівторок 9 квітень 2019 11:36